PMI Master Pro

دفعات مشاهده: 1682

اسپکترومتر شناسایی فلزات PMI Master Pro 

اسپکترومتر شناسایی فلزات PMI Master Pro  محصول شرکت Hitachi ژاپن میباشد. این دستگاه آنالیز دقیق و تعیین غلظت وزنی (%) عناصر در انواع مختلف نمونه های آهنی (Fe) و غیرآهنی (Al, Cu, Ni, Co, Ti ....) و همچنین شناسایی و جداسازی سریع نمونه ها، را در اختیار قرار میدهد. پرتابل بودن آن امکان آنالیز و شناسایی نوع نمونه فلزی را در محل نمونه فراهم می نماید.همچنین توانایی انجام جرقه در محیط گاز آرگون (Spark) برای آنالیز دقیق و تعیین غلظت وزنی عناصر(%) و انجام جرقه در محیط اتمسفر/هوا (ARC) را برای شناسایی و جداسازی نمونه ها دارد.

اپتیک دستگاه PMI Master Pro با استفاده از تکنولوژی CCD  توانایی پوشش طیف نوری و اندازه گیری طول موج های عناصر مهم و مورد نیاز استفاده کننده ها در نمونه های آهنی و غیر آهنی را فراهم می سازد.قابلیت اتصال و استفاده از پروب UV Touch و توانایی اندازه گیری هم زمان عناصر UV مانند کربن (C) ، گوگرد (S) ، فسفر (P) و نیتروژن (N) . در اپتیک پروب UV Touch و اندازه گیری باقی عناصر در اپتیک اصلی دستگاه به طور همزمان، از دیگر قابلیت های این دستگاه میباشد.

 

  • پروب Combi : قابل استفاده برای آنالیز توسط (Spark) نمونه ها و شناسایی و جداسازی توسط ARC می باشد .
         • پروب Spark فقط برای آنالیز نمونه ها توسط (Spark) استفاده می گردد
 

 
  • پروب ARC برای شناسایی و جداسازی نمونه ها از یکدیگر با انجام ARC (انجام جرقه در محیط اتمسفر/هوا) مورد استفاده قرار می گیرد

 

  

 

                                                                                                                                          

 

 

 

جهت دریافت کاتالوگ دستگاه روی دانلود محصول کلیک نمایید.

سازنده: Hitachi
Company MAXXmarketing GmbH