TruScan

دفعات مشاهده: 1040

طیف سنجی رامان قابل حمل TruScan RM

طیف سنجی رامان قابل حمل TruScan RM محصول شرکت Thermo Scientific میباشد. طیف سنجی رامان تکنیکی بر پایه پراکندگی نور از ماده در ناحیه مادون قرمز می باشد که روشی ایده آل برای اندازه گیری ترکیبات آلی و به خصوص معدنی به شمار می رود. مزایایی چون سهولت آماده سازی نمونه، غیر مخرب بودن، سرعت، دقت و توانایی اندازه گیری در سه فاز جامد، مایع وگاز باعث شده است در صنایع مختلف مورد توجه قرار گیرد. در این روش نمونه را می توان بدون تماس مستقیم و با کمک فیبر نوری از روی ظروف شیشه ای و بسته بندی پلاستیکی مورد تجزیه تحلیل قرار داد. همچنین رامان تكنيكي ايده آل براي مطالعات نمونه های آبی می باشد، چراكه آب يك پخش كننده رامان ضعيف به شمار مي رود و در نتيجه تأثير آن در ايجاد خطا بسيار اندك است .
امروزه رامان به طور گسترده ای در بسیاری از زمینه های علمی از جمله زیست شناسی، پزشکی، دارویی، هنر، باستان شناسی، پزشکی قانونی، جواهر شناسی، پلیمر و کانی شناسی کاربرد دارد.

 از ویژگی های این دستگاه میتوان به پوشش دهی ناحیه طیفی (250-2875 cm-1)، روزلوشن طیفی (8-10.5 cm-1) و طول موج لیزر 875 nm و طول موج لیزر 875 nm و وزن 900 گرم ، استاندارد FDA 1040 میباشد.

 

جهت نمایش کلیپ آموزشی نحوه استفاده در سایت آپارات روی لینک زیر کلیک نمایید

 

 

 

جهت دریافت کاتالوگ دستگاه روی دانلود محصول کلیک نمایید.

سازنده: Thermo Fisher Scientific
Company MAXXmarketing GmbH