SADPminiEx- Portable Digital Hygrometer

دفعات مشاهده: 1001

رطوبت سنج SADPminiEx

 
دستگاه رطوبت سنج SADPminiEx محصول شرکت AlphaMoisture Systems آمریکا می باشد که صورت گسترده در صنایع حمل و نگهداری مواد غذایی، نگهداری اشیاء عتیقه، اسناد بایگانی، مصالح ساختمانی، کشاورزی، باغبانی، انبارداری، بازرسی ساختمانی، پزشکی، تاسیسات، اتاق های کامپیوتر و ... استفاده می شود.
دمای نقطه شبنم دمایی است که هوای مرطوب برای آنکه نسبت به سطح آب به حد اشباع برسد، بایستی تا آن دما سرد شود. در این فرآیند فشار هوای مرطوب P و نسبت اختلاط r  ثابت می‌ماند. باید توجه داشت که در این فرآیند فشار هوا ثابت می‌ماند و هیچ بخار آبی به نمونه هوا اضافه نشده و یا از آن برداشت نمی‌شود. بنابراین نسبت اختلاط هوا ثابت می‌ماند. ولی به هر حال هوا در دمای نقطه شبنم به حد اشباع می‌رسد و بنابراین مقدار نسبت اختلاط مساوی با نسبت اختلاط اشباع در این دما می‌شود.

از ویژگی های این دستگاه می توان به : دمای نقطه شبنم :80- تا 0 درجه و واحد های اندازه گیری °C, °F, ppmv, ppbv, ppmw, g/m3, lb/MMSCF units و دقت :± 2 درجه ، دمای کاری :20- الی 50 درجه سانتی گراد دارای استاندارد های ATEX II 1Ga, Ex ia IIC T4 Ga , Ex ia IIC T3 Ga رنج فشار :-1...300 بار  میباشد

 

 

جهت دریافت کاتالوگ دستگاه روی دانلود محصول کلیک نمایید.

سازنده: AlphaMoisture Systems
Company MAXXmarketing GmbH